Täna kell 21:45 on meid ees ootamas Meistrite liiga selle hooaja meie alagrupi raskeim mäng, kui võõrsil tuleb vastu astuda hetkel Bundesliigas teisel kohal olevale Bayer Leverkusenile.

Bayer Leverkusen vs Manchester United

Liigas nädalavahetusel saadud viik kindlasti meie meeste enesekindlust ei upitanud aga siiani on Meistrite liigas meil mänguplaan parem olnud, kui liigas ja loodame, et see ka täna jätkub. Viigist piisab, et kindlustada edasipääs aga, et play-offis oma elu lihtsamaks teha tuleks meil ka esikoha poole kiigata. Võit tänases mängus viiks meid selle lävele (viimasest mängust piisaks siis viigist). Loodetavasti ei lähe Moyes mängule liiga ettevaatlikult peale.

Tänasest mängust jääb nii mõnigi vajalik mees meil eemale vigastuse või mängukeelu tõttu. Fellaini on punase kaardi tõttu väljas, Carrick, Vidic ja van Persie vigastusega kimpus.

Hea uudisena on Moyese valikus tagasi Rafael, Jones ja Kagawa.

Vastaste rindel vigastustega erilist probleemi ei ole, eemale jääb vaid üks mängija, kellel nimeks Sidney Sam. Lisaks tullakse mängule võidukalt kuna liigas alistati 1:0 Hertha HSC Berlin meeskond võõrsil.

Svein Oddvar Moen

Peakohtunikuks on tänasel mängul Svein Oddvar Moen. Tegu on Norra kohtunikuga. Tugevaimad mängud, mida mees ohjanud on pärinevad Meistrite liiga veerandfinaalidest. Nimelt oli ta kohtunikuks veerandfinaalis 2012 aastal Bayern Müncheni ja Marseille vahelises mängus ning 2013 aastal Real Madrid vs Galatasaray mängus.