Neljapäeva varahommikul kell 6:06 oli varakult ärkajatel võimalik näha esimest mängu, mis toimus Louis van Gaal-i taktikepi all United-i esituses. Kes ärgata suutis, see kahetsema ei pidanud vara üleval olemist kuna väravaid löödi palju ja hooajaeelse esimese mängu kohta oli tegu päris ladusa mänguga Manchester United-i poolt.

LA Galaxy vs Manchester United

Mängu alguses jagus võimalusi mõlemale poolele aga värava sahistamiseni jõudis siiski vaid United ning siis enam tagasi ei vaadatud. Esimese värava lõi mängu 13. minutil 25-30 meetri pealt Ilusti alla värava paremasse nurka (väravavah vaates) posti põrkest Danny Welbeck näidates taas, et õigel kohal mängides on mees terav. Teine värav sündis 42. minutil, kui LA Galaxy kaitsja AJ Delagarza 16 meetri kastis käega mängis ning sellele teole järgnenud penalti Rooney kindlalt väravava vasakusse nurka ära lõi. Kohe, paar minutit peale penaltit, suutis suhteliselt lihtsa tsenderduse klaarimisel vastaste kaitsja Meyer eksida ja pallist mööda lüüa, mille tulemusena jõudis pall Rooneyni ja 1 vs 1 olukorras mees ei eksinud. Pooalja lõpuks põlesid tablool numbrid 0 ja 3.

Teist poolaega oli mütatud 16 minutit, kui 62.-el minutil jõudis sihile Reece löök Youngi tsenderdusest. Nooruk oli silmnähtavalt õnnelik oma värava üle, sel hetkel veel teadmata, et juba 84. minutil saab õnn kahekordseks, mil Youngi ebaõnnestunud löögi väravavahilt tulnud põrkest ta taas sihile viib. Võimas!

Peale Reece teist tabamust lagunes Galaxy täielikult ning tulemuseks oli veel kaks sisse lastud väravat. Mõlemad löödi Youngi poolt 88. ja 90. minutil. Esimene tuli eriti ilusast Herrera läbisöödust ja teine värav vähe tavalisemast sama mehe söödust. Mängu lõppedes valiti Herrera ka mängu parimaks. Kuhjaga teenitult. Täielik kaihv oli mehe mängu lahti arutamist vaadata.