Alljärgnev on lühikokkuvõte nelja esimese hooajaeelse mängu kohta. Teine osa tuleb selle nädala jooksul, kindlasti enne inglise liiga hooaja algust.

Esimeses hoaajaleelses mängus kohtuti Singha All Star 11 meeskonnaga (13. juulil), mille näol oli tegu Tai liiga tähtedest koosneva esindusega. Kuna Taisse mindi päev enne mängu ja mehed aklimatiseeruda ja ajavahega kohaneda ei saanud, siis midagi põhja panevat sellest mängust välja lugeda ei saanud, lisaks oli tegu tuuri esimese mänguga. Mängu ajal oli soojakraade 29 ja õhuniiskus 75%. Mängust oligi näha, et alles on treeningud alanud ja mehed on veel roostes. Ei suudetud ei mängu kiirust dikteerida ega ka luua korralikke olukordi. Siiski oli ka mõni helgem hetk, näiteks lõpu eel mängu tulnud Zaha näitas isegi selle väikese aja jooksul, mis talle anti (15 minutit), et tegu on mehega, kes on ülimalt kiire, võtab ette julgelt vastase kaitsjaid ja ei karda ka ise peale lüüa (üks löökidest tabas latti), just see mis eelmine aasta meil ääre meestel puudu oli oli nagu naksti olemas (ära ei tasu muidugi unustada, mis vastasega tegu oli aga etteruttavalt võib öelda, et juba järgnevates mängudes saab see tunne veel kinnitust). Lisaks näitasid  end heast küljest noorukid Jesse Lingard (sisenes vahetusest 63. minutil) ja Adnan Januzaj, kes tegi eriti võimsa esimese poolaja ja näitas miks ta eelmine aasta reservides parim mängija oli. Mängu lõpptulemuseks oli 0:1 kaotus, Singha All Star 11 värava lõi 50. minutil kapten Terratep Winothai. Huvitava faktina on ta ise Manchester United-i fänn.

United: Amos; Fabio (Evra 78), Ferdinand, Evans, Büttner (Rafael 34); Carrick, Anderson (Zaha 63), Cleverley (Jones 63), Giggs (Lingard 63); Januzaj, Welbeck.

Mäng toimus Rajamangala staadionil.

Januzaj aktsioonis

Järgmisena liiguti Austraaliasse, kus õnneks oli meeskonnal aega korralikult aklimatiseeruda ning ajavahega kohaneda. See kajastus ka mängupildis (toimus 20. juulil) kuna koheselt suudeti oma mänguplaan peale suruda ning tasemelt tugevama Austraalia liiga parimate mängijate (A-League All Stars) ohjeldamisega saadi hakkama mängeldes. Tulemuseks kindel 5:1 võit ning taas näitasid end parimast küljest noored mängumehed. Mängu parim oli Jesse Lingard (2 väravat), palju ei jäänud maha Zaha, Welbeck (2 väravat), Cleverley (tegi palju musta tööd) ning igiliikur Ryan Giggs. Jala sai teisel poolajal mängu sekkudes valgeks ka Robin van Persie.

United: Lindegaard; Rafael, Ferdinand (M Keane 46), Jones, Evra (Fabio 76); Zaha, Carrick (Anderson 71), Cleverley, Lingard; Giggs (van Persie 62), Welbeck (Januzaj 71).

Mäng toimus ANZ staadionil.

Welbeck tekitab vastastele probleeme

Järgmine sihtpunkt oli Jaapan, kus kõigepealt kohtuti Yokohamas Yokohama F·Marinos nimelise meeskonnaga. Mäng osutus väga raskeks, isegi jälgida oli seda väga raske kuna mängu rezissööri jaoks peaaegu kedagi muud peale Kagawa väljakul ei olnudki ja tegelikkuses mängis ta üldse vaid viimased pool tundi kuna oli eelneval päeval alles puhkuselt tulnud ja meeskonna treeningutega liitunud. Ülekande kommentaatoritel ei jäänud muud üle kui vaid vabandada selle pärast. Aga andkem see andeks kuna mängis ju neil siiski oma mees United-i eest. Mängu lõppseis kinnitas 3:2 võitu võõrustajatele. Mängu esimene värav löödi juba 1 minutil, kui hooletu passi, mis vahelt lõigati, andis Patrice Evra. Järgneva 30 minuti jooksul suutis küll United Jesse Lingard-i ja Yokohama mängija omaväravast juhtima 2:1 minna aga juba teise poolaja algul tehti taas kaitses lapsus, mis võimaldas 49. minutil Yokohamal viigistada seisu 2:2 peale. Peale seda elavnes küll Unitedi mäng aga F·Marinos oli siiski see meeskond, kes komanda värava lõpu eel (87. minutil) ära lõi. Taas näitasid end parimast küljest tuuri vast suurim üllataja Jesse Lingard, Zaha ja Januzaj. Eks hooaja eelne aeg muidugi ongi võimalus noortele end näidata, vanad ja kogenud mängijad koguvad vormi ja pigem hoiduvad vigastustest ehk ei lõhu end liigselt.

United: De Gea; Fabio, Jones, Evans (Smalling 67), Evra; Anderson, Zaha (Giggs 78), Cleverley, Lingard (Young 46), Januzaj (Kagawa 62); van Persie (Welbeck 46)

Mäng toimus Nissan-i (Yokohama) staadionil.

Jesse Lingard aktsioonis

Raske mäng Yokohamas seljataga tuli Unitedil üle kolida Osakasse, kus 26. juulil kohtuti Kagawa kunagise klubiga, millel nimeks Cerezo Osaka. Mängutingimused olid taas ülimalt rasked tänu väga soojale ilmale ning tohutule õhuniiskusele. Näiteks Rio Ferdinand kaotas mänguga 4 kilo aga peamine ehk hooajaks vormi ladumise eesmärk sai taas ilusti täidetud. Mängu lõpptulemus oli raskelt tulnud 2:2. Oma esimese värava United-i eest sai lõpu eel (90. minut) kirja Zaha ning meie esimese värava lõi publiku suureks rõõmuks ei keegi muu kui Kagawa ise (54. minut), enne värava löömise momenti oli aga mees penaltipunktilt ebatäpne. Osaka väravad löödi 34 ja 63 minutil, eriti tähelepanuväärne oli 63 minutil löödud värav Minamino poolt, mis löödi umbes 18 meetri pealt risnurka. Sellel mehel tasub silm peale hoida, tegu noore ja talendika mängijaga ning ehk näeb teda varsti ka Euroopas mängimas.

United: Lindegaard; Rafael (Fabio 79), Smalling, Ferdinand, Büttner (Evra 79); Young (Lingard 79), Jones (Anderson 46), Giggs (Cleverley 79), Kagawa (Zaha 58); Welbeck, van Persie (Januzaj 69).