1. Me vajasime selles mängus võitu, kui õhku ja selle me ka saime! Kogu meeskond mängis ülimalt hingestatult ja see tegi ilmselt iga Punaste kuradite fänni väga uhkeks. Lisaks pani Moyes taktikaga täiesti kümnesse, ilus! Paistab, et ei olnud väga “fun”, mr Özil?!

2. Kohe esimestest sekunditest peale suruti täielikult oma mäng peale ja Arsenal silmnähtavalt ei oodanud, et me mängule nii kindlalt nö peale lendame, võttis aega 10-15 minutit enne, kui Arsenal esimesest shokist üle sai.

3. Wayne Rooney on läbi aastate olnud Arsenalil pinnuks silmas ja erandiks ei olnud ka seekordne mäng. Mees jõudis igale poole, oli tervusi tekistamas ründes ja hetk hiljem juba kaitses Arsenali rünnakuid segamas. Kui kellegil oli veel kahtlusi, et kas Rooney on oma parimate päevade tasemel tagasi, siis see mäng peaks ka viimased kahtlused hajutama. Jah, on!

4. Kuigi Rooney oli super oli üks mees minu arust veel parem ja selle mehe nimeks Phil Jones. Esimesel poolajal valitses mees keskväljal ja pani Arsenali mängu lukku ja kui tuli Vidici asemel teisel poolajal keskkaitses jätkata ei muutunud mehe mängus miski, kõik jäi lukku endiselt. Tema oli mees, kes peamiselt selles süüdi, et suure suuga Özil mängus pea midagi tehtud ei saanud. Ilmselt nägi Özil Jonesi ka veel öösel õudusunenägudes.

5. Teisel poolajal surus Arsenal rohkem oma mängu peale (oodatult) ja sai ka rünnakuid tehtud aga meie kaitse oli võimsamast võimsam ja sedakorda kümnendi enesekindlaim Arsenal sellest läbi närida ei suutnudki. Eraldi kiitust väärib eelnevalt mainitud Phil Jones-ile lisaks Chris Smalling, kes tegi paremkaitses Rafaeli asendades oma parima esituse Unitedi karjääris selles rollis. Ka teised kaitsjad olid väga head aga nemad kaks olid klass omaette.

6.  Atmosfäär oli staadionil võimas! Kui Arsenali mänust võis seda loota, et fännid mängu tähtsusest tulenevalt suudavad korralikku mürglit teha, siis vaikselt on juba selle mängu eel asi paremuse poole olnud liikumas, isegi vähem tähtsust omavates mängudes ja loodetavasti läheb see aina paremaks ka edasi. Atmosfääri parandamine on tõsiselt ette võetud ja esimesi vilju on  vaikselt maitsta saanud. Arultelu sel teemal näeb järgnevast videost (30 minutit, inglise keelne):

7. Kokkuvõttes oli tegu võimsa esitusega, mis andis rivaalidele mõista, et meilt meistritiitli tagasi saamine ei saa olema nii lihtne, kui enne seda mängu mõnele tundus. Selleks, et antud sõnum kiirelt kaduma ei läheks tuleb sama moodi edasi toimetada! Suurest võidust ei oleks suurt midagi kasu, kui näiteks järgmises mängud Cardiffi vastu punkte loovutame. GGMU!