Hooajaeelses teises kohtumises läks Manchester United vastamisi laupäeva öösel Sports Authority Field nimelisel staadionil Denveris AS Romaga. Nagu eeldada oli, siis esimesest vastasest LA Galaxyst paar klassi kõrgemal olev meeskond andis ka kõvema lahingu Unitedile.

Sports Authority Field

Mäng alagas AS Roma survega ning juba teisel minutil oli neil hea võimalus juhtima minna, United-i õnneks aga ei suutnud AS Roma ründaja korralikku tõstet viimistleda. Tõste oli piisavalt hea, et väravavaht üle mängida aga põrkas enne väravat maha ja siis väravast üle. Peale seda rünnakut tegi Roma nii mõnegi ohtliku rünnaku veel aga kui ei löö sina, siis lüüakse sulle nagu jalgpalli kirjutamata reegel ütleb ja nii ka läks. Mängu 36. minutil viis Wayne Rooney üliilusast kauglöögist Manchester Unitedi juhtima. See värav võttis Romal jalad õrgaks ning juba 39. minutil kostitas omapoolse väravaga Romat Juan Mata. Ka see värav oli väga ilus. Rooneylt tuli oma väljaku poolelt natuke enne keskjoont pikk pall Roma 16-st kasti, Mata võttis selle ühe puutega alla ning tõstis galantselt üle väravavahi tehes 2:0 tõsiasjaks. Mängu esimese poolaja esimesel lisaminutil viimistles poolaja lõppseisu 3:0 penaltist Wayne Rooney. Penalti teenis Welbeck.

Teisel poolajal Unitedil enam korralikku teravust ei olnud ning sellest tulenevalt ka oma edu kasvatada ei suudetud. 75. minutil üllatas hoopis Pjanic väravast liialt välja tulnud Ben Amost umbes 60. meetrilt löögiga, mis väravavõrku jõudis ning lõpu eel tegi 3:2 lõppseisuuks Michael Keane vastu antud penaltist Francesco Totti.