1. Sai võetud kohustuslik võit ja seda üsnagi kindlalt. Oli ka tunda kuidas Mata lisandumine meeskonda ning Rooney ja van Persie tervenemine on meeskonna enesekindlust tõstnud. Siiski ei möödunud mäng päris vaid lepasel reel kihutades, sellest aga täpsemalt järgmistes punktides.

2. Juan Mata alustas koheselt vastastele probleemide tekitamist oma täpsete söötudega ning juba viiendal minutil alustas ta mõõdetud üle välja sööduga Evrale rünnaku, mis Ashley Youngi jalast lõpetas Valencia pea peal, Valencia põrutas oma löögi küll latti aga tagasi põrkunud palli jaoks oli õigel ajal õiges kohas van Persie, kes selle lõpuks peaga väravasse toimetas. Sellega olid suuremad pinged kohe mängu alguses maha võetud ja United sai rahulikult jätkata teise värava otsinguid.

3. Üritasid mis nad üritasid aga esimesel poolajal enam rohkem väravaid lüüa United-il ei õnnestunud ning teise poolaja alguseks tuli ka juba kahjuks vägagi tuttav nürisus ja ebakindlus tagasi, mille ootamatult peatas Young 59. minuti väravaga. Tegu oli mehe firmamärk väravaga, kus tõmbab vasakult äärelt sisse ja virutab peale. Ilus oli vaadata ja loodetavasti suudab mees selliseid hetki pakkuda nüüd tihedamalt. Jääb vaid loota, et see nürisus ja ebakindlus, mis vahepeal end näitas on siiski kaduv trend.

4. Peale Youngi 2:0 väravat oli meil enesekindlus taastatud ja enam jalg ei värisenud. Sellest hetkest domineeriti täielikult mängu ja vaid Cardiffi väravavahi hea töö päästis neid suuremast kaotusseisust.

5. Wayne Rooney naases ja tundus päris teravas vormis juba olevat. Muidugi oli mäng juba selleks hetkeks, kui ta mängu tuli enamvähem otsustatud (63. minut) aga sellegi poolest oli päris impressiivne kuidas mees pidevalt väravat ohustas.

6. Kokkuvõttes oli tegu kohustusliku kolme punkti võtmisega selleks liigselt vaeva nägemata. Mata tegi okei debüüdi ning tagasi on ka meie teravaimad ründajad, väga millegi üle kurta ei oleks paslik.