1. Saime mängust igati korraliku 4:0 võidu ja kuigi vastaseks oli vaid Norwich usun, et see võit tõstis päris korralikult meeskonna enesekindlust. Lõpuks ometi lõime oma võimalused ka väravateks.

2. Javier Hernandez (Chicharito) sai kirja väga hea esituse. Kui eelmises algkoosseisus oldud mäng (Sociedadi vastu) läks mehel täielikult aiataha, siis sedakorda oli asi hoopis vastupidine. Täielik nauding oli meest toimetamas vaadata!

3. Vaatamata Hernandez-e ilusale esitusele oli siiski parim mees väljakul Januzaj, kelle kaudu mäng täielikult lahti harutati. Oli täielikuks pinnuks silmas Norwichile kogu mängu ja lisaks teenis ka penalti, millest 1:0 juhtuma läksime. Võimas!

4. Zaha sai peale Community Shield-i lõpuks taas mängida ja andis 2 eri etendust poolaegadel. Esimesel oli terav ja korralikult mängus, teisel aga kadus täiesti ära. Kuna mees ei ole palju mänguaega saanud, siis on teise poolaja ära kadumine vast arusaadav aga tähendab ka ühtlasi seda, et ilmselt ei näe me teda enne algkoosseisus, kui järgmises liigakarika mängus. Kui just vigastustega probleeme ei teki.

5. Kokkuvõttes oli väga mõnus liigakarika õhtu teisipäeval, millelt saame heatujulisena minna vastu meie tänasele liigamängule Fulhami vastu Londonisse. GGMU!