Nonii, ja olemegi veerandfinaalis, kuid meie järgmine vastane on veel selgumata (selgub mängus – Chelsea vs Middlesbrough, mis veel toimumata). Isiklikult olen kahevahel, kumb oleks parem vastane kuna Chelsea´ga oleks mäng vägagi põnev, ent raske, kuid nõrgemate liigade klubid on teinud päris häid mänge see hooaeg meitriliiga klubide vastu.

Ent räägiks väheke mängust.  Mängupilt isiklikult meeldis, ründasime korralikult ja kaitses oli ka suhteliselt hea päev, kui välja arvata Readingu värav) .  Nani ( tuli sisse 42 minutil kuna P.Jones sai vigastada ) näitas ikka korralikku klassi ja põhjust miks ta on siiani Manchester United´i hingekirjas. 45´dal minutil näitas mees juba ohumärki, kui kõmmutas posti . 59´ndal minutil oli Readingul hea võimalus juhtohjad endale haarata, kuid Anderson blokeeris löögi ja jõuamegi selle toreda 69´s minutini, mil Valencia söödust kõmmutab Nani värava. 1:0 Punastele (Y) . Vahepeal jõuab DeGea ühe tõrje teha, kui juba käib tegevus Readingu värava all ning Nani annab ilusa söödu Hernandez´le ning seis ongi ilusti 2:0. Võiks juba loota, et mäng on otsustatud, ent 80´ndal minutil McAnuff lööb ühe värava tagasi ning vähendab  vahet ja teeb seisuks 2:1 . Nii see mänguseis ka jäi õnneks ( : . Lõpuminutitel oli Reading´ul ka võimalus viigistada, ent seda ei kasutatud õnneks ära . (: . Nüüd jääb vaid ära oodata Chelsea vs Middlesbrough kohtumise võitja ning sammuda edasi järgmise mängu poole!