Viimases hooajaeelses mängus kohtus kodusel Old Traffordil Manchester United Valenciaga.

Manchester United vs Valencia

Mäng algas üsna uniselt ja näha oli, et pikk USA tuur on teinud oma töö. Esimesed võimalused väravat lüüa tekkisid Valencial aga Smallingu ja de Gea valvsus hoidis meie puuri puhtana. Meie parim võimalus mängust tuli nurgalöögi järgselt, kui Jones sai löögile, löök oli aga nõrk ja Valencia väravavahile mingeid probleeme ei tekitanud. 33. minutil suutis Rooney ka enda pehmelt teenitus penalti posti lüüa. Nii see poolaeg 0:0 lõppes.

Teist poolaega alustati vähe tempokamalt ning juba nelja minuti möödudes säras tablool Manchester United-i 1:0 edu. Värava lõi 16-st ala lähedusest kaitsja rikossetist Darren Fletcher. Seejärel oli taas Rooneyl hea võimalus mida ta paraku ära ei kasutanud. Peale seda hakkas Valencia suruma. Surve muutus veelgi suuremaks peale seda, kui van Gall 60. minuti kandis neli vahetust tegi. Surve loogilise tulemusena lõi 71. minutil Valencia seisuks 1:1 peale Cleverley jämedat eksimust palli puhtaks löömisel. Pall läks üle jala ning kukkus otse Morenole jala peale ning lendas seal kindlalt võrku. Valencia õnnetuseks ja meie õnneks ei olnud aga tegu mängu viimase väravaga. 76. minutil tulid pingilt mängu Januzaj ja Fellaini, kes muutsid mängupildi taas meie kasuks ja just Fellaini pani i-le punkti 91. minuti väravaga ja nii lõpeski ülimalt edukas hooaja eelsete mängude jada, kus nopiti vaid võite. Nüüd on peamine, et see sama vorm ka hooajal jätkuks.

Mängu parimaks valiti Paddy Grerandi poolt Jones, ise oleks parimaks valinud Herrera. Meest on meie keskväljal toimetamas vaadata ikka puhas nauding.