Täna kell 21:45 naaseb ka meie, kui Manchester United-i fännide jaoks Meistrie liiga kuna Kreekas tuleb vastu astuda kohalikule Olympiakosele.

Olympiakos vs Manchester United

Nädalavahetusel saime liigas ilusa võidu nauditava mänguga, mis annab kindlasti meile mängu eel enesekindlust, lisaks on vastasel mitu väga tähtsat mängijat puudu (algrupis sangariks olnud Miroglu on lahkunud klubist, esiründaja Saviola on vigane).

Kui viimane kord Euroopas Olympiakosega kohtusime (23. oktoober 2002), siis oli tulemuseks napp 3:2 võit võõrsil. Mäng oli United-ile kohaselt pingeline. Kõigepealt mindi 2:0 ette, siis lasti kreeklastel viigistada ning 6 minutit enne mängu lõppu otsustati siiski kõik 3 võidupunkti endaga kaasa võtta, kui värava lõi Paul Scholes  (teised kaks löödi Blanc-i, 21. minut ja Veron-i, 59. minut, poolt). Meenutuseks ka video sellest mängust:

Meie poolt on vigastusega eemal Nani (põlvekõõlus), Evans ja Jones, mõlemad sääremarja vigastusega.

Peakohtunikuks on mängul itallane Gianluca Rocchi.

Ennustan algkoosseisu:

de Gea

Rafael Smalling Vidic Evra

Valencia Carrick Fellaini Januzaj

van Persie Rooney

Ennustan lõppseisu:

Läheme kindlalt peale ja võtame 2:0 võõrsil võidu.

Tänast mängu näeb otse nii pubis Beer Garden, kui ka Viasat Sport Baltic kanalilt. Ülekande algus kell 21:35.