Täna kell 21:45 lüüakse pall mängu Manchester United vs Stoke City vahelises liigakarika veerandfinaalis.

Stoke City vs Manchester United

Tihti kasutatakse liigakarika mänge andmaks võimalust mänguks meestele, kes pidevalt esikoosseisus ei mängi ja erandiks ei ole ka see kord kuna mängu eelsel pressikonverentsil kinnitas Moyes, et tal on kavas teha meeskonnas muudatusi. Loodetavasti saavad oma võimaluse sellised mängijad nagu Zaha ja Fabio da Silva. Need on mängijad, keda ise sooviks algkoosseisus näha. Eriti Fabiot, kes on kuidagi nagu ära unustatud. Büttner kaitses väga sügavat muljet Evra asendajana jätnud ei ole, ehk oleks aeg alternatiive proovida?

Vigastuste osas Moyes kinnitas, et nädalavahetuse mäng vigastusi juurde ei toonud. Tagasi võivad tänaseks mänguks olema vigastuspausilt Fellaini ja Smalling, tõenäolisem on siiski valmisolek nädalavahetuse mänguks mõlemal juhul. Eemale jäävad van Persie, Carrick, Kagawa ja Vidic. Hiline tervisetest on ootamas Chicharito-t.

Vastastel jääb vigastusega eemale Robert Huth, Charlie Adam ja Matthew Ethernington.

Stoke City on sel hooajal igati korralikult esinenud ja liigas ollakse 13-ndal real. Selleks, et tänane mäng võita tuleb meil korralik esitus teha. Kuna veerandfinaal tähendab, et karika finaal ei ole just väga kaugel, siis arvatavasti võetakse mängu mõlemalt poolt tõsiselt (eelnevates voorudes tihti peale seda karikasarja väga tõsiselt ei kiputa võtma) ja minnakse mängule vaid võidu mõtetega. See kõik loob eeldused huvitavaks mänguks.

Peakohtunikuks on Mark Clattenburg.

Mängust teeb otseülekande ka Viasat Sport Baltic kanal ning otseülekande algus on kell 21:40. Loomulikult näeb mängu otse ka Beer Garden-is.